Žalúzie

Žalúzie sa skladajú z niekoľko častí, a to z hliníkových lamiel, horného nosníka, spodného nosníka, vodiacich silónov a ovládacej retiazky s mechanizmom. Lamely sú štandardnej šírky 25mm alebo 16mm.
Vyrábané sú v dvoch prevedeniach: klasické a celotieňacie. Celotieňacie sú vyrobené tak, že pri zaklopení žalúzie sa lamely navzájom prekrývajú a zabraňujú presvitu svetla. Hustejšie naskladované lamely zabezpečujú maximálne tienenie okna.
Farby lamiel či nosníka je možné zvoliť podľa vzorkovnice z bežných alebo drevo imitačných.
Všetky žalúzie ponúkame vyrobené na mieru.

Vypočítať cenu

Rolety deň a noc

Rolety deň a noc sú aktuálnym trendom v rámci interiérovej tieniacej techniky. Svojím moderným dizajnom vnesú do Vašej domácnosti luxus. Výhodou látkových roliet je, že sú antistatické, čo zabezpečuje minimálne zachytávanie prachu na roletách. Hlinikový nosník zabezpečuje dlhú životnosť a v prípade poškodenia látky sa dá vymeniť samostatná látka.

Vypočítať cenu

Rolety pre strešné okná

Strešne okná si líšia od klasických okien svojím vyhotovením a práve preto máme v ponuke aj rolety pre strešné okná značiek: Fakro, Roto a Velux. V ponuke máme široký výber látok vrátane úplne zatemňujúcich látok.

Vyžiadať cenovú ponuku

Vertikálne žalúzie

V prípade potreby zatienienia veľkej polochy sú jednou z možností aj vertikálne žalúzie. Vďaka širokému výberu látok ideálne prispôsobíte dizajn žalúzii podľa potrieb. Výhodou vertikálnych žalúzií je, že majú môžnosť viacerých spôsobov zaťahovania: zľava doprava, zprava doľava, zo stredu na kraje.

Vyžiadať cenovú ponuku

Sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú neoddeliteľnou súčasťou príjemných dní bez starostí s bojom proti nežiadanému hmyzu. Vďaka kvalitnému spracovaniu hliníkového rámu v rôznych prevedeniach, ako sú pevné, rolovacie, pántové, plisé sme schopní ich dodať a namontovať na všetky typy okien za minimálnych požiadaviek. Vďaka širokej farebnej škále dokážeme prispôsobiť vybraný typ siete dizajnu Vašich okien.

Sieťky na okno fixné

Štandardné siete na okno zabezpečujú nepriepustnosť hmyzu do interiéru. Vďaka novej technológií nie je potrebné ich montovať do rámu okna, ale len zaistiť háčikmi o rám okna. Zabezpečená je tým jednoduchá manipulácia a rýchla montáž či demontáž.

Vypočítať cenu

Sieťky na dvere - otváracie (pántové)

Ideálne riešenie, ak máte väčší priestor na balkóne alebo terase. Vďaka samozatváracím pántom sa nemusíte starať o manuálne zatváranie sieťových dverí. Za sťažených podmienok upevnenia je možnosť vyrobiť tieto dvere v vlastnom ráme.

Vypočítať cenu

Sieťe na dvere - rolovacie

Ideálne riešenie v prípade, ak nie je možnosť montáže dverových sietí. Veľkou výhodou je minimálne prevedenie celej konštrukcie a praktické riešenie do úzkych priestorov. Vďaka silnému magnetu tento typ siete na dvere zabezpečuje odolnosť voči vetru a jednoduché ovládanie.

Vypočítať cenu

Siete na dvere - posuvné

Tento typ odporúčame pri oknách kde šírka otvoru ja väčšia ako 1m a celá okenná súprava sa skladá z dvoch častí. Posuvná sieť sa jednodchým pohybom do strán pohybuje v svojej lište, ktorá je namontovaná po celej šírke otvoru v stene.

Vypočítať cenu

Siete na dvere - plisé

Vďaka svojmu jedinečnému prevedeniu kombinuje prvky rolovacej a posuvnej siete. Sieťovina je vyhotovená tak, aby sa pri otváraní rozkladala a zatváraní skladala, čo umožní maximálny komfort pri manipulácii. Je vhodná na všetky typy balkónových dverí, posuvných dverí, či HS-portálov.

Vyžiadať cenovú ponuku

Sieťky pre strešné okná

Ani strešné okná nie sú výnimkou pre sieťky, preto máme v ponuke kvalitné rolovacie siete pre strešné okná.

Vyžiadať cenovú ponuku

Exteriérové tienienie

Vonkajšie žalúzie

Tieto žalúzie sú vhodné pre exteriérové tienenie rodinných domov, administratívnych budov, či bytov. Vďaka kvalitnému spracovaniu dokážu zabrániť prechodu slnečných lúčov až 85 %, čím zabraňujú, aby sa miestnosť začala prehrievať. Aj tieto žalúzie majú možnosť nakláňania lamiel, ako pri klasických interiérových žalúziách, čo z nich robí moderný tieniaci prvok pre vašu domácnosť.

Vyžiadať cenovú ponuku

Vonkajšie rolety

Ak potrebujete úplnú tmu v miestnosti, exteriérové rolety sú pre Vás tá správna voľba. Vyrábané sú tak, aby neprepustili svetlo do miestnosti. Zateplené lamely znižujú tepelné úniky a eliminujú zvýšenú hlučnosť. Hliníkové prevedenie zabezpečuje oveľa dlhšiu životnosť pri zachovaní pôvodných farieb. Výhodou sú rôzne variácie ovládania: manuálne, na vypínač alebo na ovládač, či pomocou smartphone.

Vyžiadať cenovú ponuku

© Copyright 2022 - Top Servis Okien