O nás

Kto sme

Sme firma zabezpečujúca kompletný servis plastových okien a eurookien. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam dokážeme poradiť s akýmkoľvek problémom. Zakladáme si na kvalitnej práci a spokojnosti našich klientov. Sami si uvedomujeme, že pravidelná starostlivosť o okná dokáže predĺžiť ich životnosť a zároveň ušetriť náklady na energiu.

Naša vízia

Okná sú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti a zároveň aj naše poslanie. Uvedomujeme si, že zakúpením a namontovaním nových okien to nekončí a nie každý je odborník na okná. Práve preto sme tu pre Vás. Poradiť, vysvetliť a v neposlednom rade vyriešiť Vás aktuálny problém. Každý deň sa stretávame s pomerne rovnakými problémami, no stále nás dokáže niečo prekvapiť, čo je zároveň pre nás výzva a krok vpred. Chceme sa stať najkomplexnejším riešením na vaše problémy a požiadavky v svojom obore.

Tieniaca technika

Postupom času sme zistili, že len pri servise okien nemôžeme ostať, ak Vám chceme pomôcť naozaj so všetkým, čo k oknám patrí. Dodávame Vám kompletné riešenia tieniacej techniky od servisu žalúzií až po realizáciu vonkajších elektrických roliet či žalúzií. Uvedomujeme si, že v zime riešite iné problémy ako v lete, preto sme tu pre Vás počas celého roka.